Oferta

P.H.U. Vendi specjalizuje się w wykonywaniu oraz odnawianiu żywicznych posadzek przemysłowych, epoksydowych, poliuretanowych oraz akrylowych. Oferujemy również usługi w zakresie frezowania, szlifowania i czyszczenia betonu.

Rodzaje żywicznych posadzek przemysłowych

Posadzki przemysłowe, żywiczne mają wszechstronne zastosowanie dekoracyjne oraz przemysłowe. Wykorzystywane są we wszystkich typach zakładów mechanicznych, chemicznych, spożywczych. To uniwersalny sposób wykończenia powierzchni produkcyjnych, magazynowych, warsztatowych, garażowych oraz biurowych.

Żywiczna posadzka przemysłowa może wytrzymać duże obciążenia, posiada wysoką odporność na ścieranie i długi okres gwarancyjny. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na wszelakiego rodzaju chemikalia, mogą one występować w niemal każdym kolorze.

Żywiczne posadzki przemysłowe dzielimy na:

 • Posadzki cienkopowłokowe stosowane są do zabezpieczenia betonu w magazynach, hurtowniach, pomieszczeniach warsztatowych, technicznych itp. Wykonuje się je na równym, mocnym podłożu. Ich podstawową funkcją jest powierzchniowe wzmocnienie i ujednolicenie wyglądu podłoża, zapobieganie pyleniu oraz łatwość w utrzymaniu czystości.
  Grubości od 0,3 do 1 mm.
 • Epoksydowe posadzki są używane w przemyśle ciężkim oraz lekkim np. magazynach, warsztatach, rzeźniach, piekarniach. Przez dodanie pewnej ilości piasku kwarcowego, można zrobić zaprawę epoksydową używaną w zatłoczonych obszarach przemysłowych.
  Grubość powierzchni wynosi od 2 do 3 mm

 • Kwarcowo-epoksydowe posadzki z kolorowego piasku mają swoje zastosowanie w pomieszczeniach o dużym ruchu pojazdów, w przemyśle spożywczym, w przemyśle motoryzacyjnym itp. Tworzone na bazie bezbarwnej żywicy epoksydowej i kolorowego piasku, są odporne na ścieranie, zarysowania, chemikalia, łatwe w czyszczeniu, wyglądają bardzo efektownie.
  Grubość 2-4 mm.

 • Poliuretanowa posadzka jest trwała, odporna na wysokie obciążenia chemiczne, wstrząsy i duże natężenie ruchu. Nadaje się do takich miejsc jak: laboratoria, korytarze, szpitale, balkony. Poliuretanowa powierzchnia jest bardzo odporna na większość związków chemicznych oraz pęknięcia ze względu na swoją elastyczność.
  Grubość powłoki wynosi od 2 do 4 mm

 • Akrylowe posadzki mają swoje zastosowanie w miejscach o dużej wilgotności, obszarach przemysłowych gdzie istnieją wymogi dotyczące łatwości utrzymania czystości i wysokiej wytrzymałości. Posiadają właściwości antypoślizgowe, np. ubojnie, mleczarnie, przetwórstwo ryb. Ich zaletą jest szybki czas utwardzania wynosi 2h, po tym okresie można się już bezpiecznie po niej poruszać.
  Grubość od 3 do 6 mm

Zobacz galerię wykonanych przez nas prac.

P.H.U. VENDI Adrian Krętosz

Firma P.H.U Vendi specjalizuje się w wykonywaniu oraz odnawianiu posadzek przemysłowych, epoksydowych, poliuretanowych oraz akrylowych. Oferujemy również usługi w zakresie frezowania, szlifowania i czyszczenia betonu.

Jesteśmy firmą, która nabyła doświadczenie w Danii i współpracuje z przedsiębiorstwem duńskim. Gwarantujemy szybki czas wykonania zlecenia wysokiej jakości materiały oraz profesjonalne podejście do każdego klienta.

Oferujemy konkurencyjne ceny, gdyż jesteśmy małą firmą i nie mamy wysokich kosztów.

Skontaktuj się z nami, a udzielimy szczegółowych informacji, tel. +48 693-736-119.